Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)Poster:ASTRONAUT’S WIFE, THE

ASTRONAUT’S WIFE, THE

Żona astronauty

Rok prod.:1999
Reżyser:Rand Ravich
Kraj prod.:
Obsada:Johnny Depp, Charlize Theron, Nick Cassavetes, Blair Brown, Joe Morton, Clea DuVall,
Autor recenzji:
Ocena autora:5
Ocena użytkowników:5.1
Głosów:10
Inne oceny redakcji:
Krzysztof Gonerski - 5

- Hasła reklamowe: “Jak dobrze znasz tego, kogo kochasz ?”, „Wyobraź sobie, że obliczem grozy jest osoba, którą kochasz.”, „Bądź świadkiem narodzin czystego zła.”.

- W tym filmie, podobnie jak w „Devil's Advocate” Charlize Theron zaczyna na Florydzie, a potem przenosi się do NYC (gdzie zaczynają dziać się jej złe rzeczy).

- Kiedy Jillian jedzie metrem do Washington Square Park, jest już późno i ciemno. Kiedy wysiada z metra, jest dzień.

- Spencer wszedł i wystraszył Jillian krótko po tym, jak ta obejrzała kasetę Shermana Reese. Spencer stwierdził, że powinni razem obejrzeć kasetę, po czym podszedł do magnetowidu, aby tam ją umieścić. Po całym zamieszaniu dotyczącym kasety, Spencer wstaje i siada na kanapie. Kiedy to robi, na ścianie za nim można dostrzec cztery cienie osób z ekipy filmowej.

- Kiedy Spencer pojawia się niespodziewanie w łazience I wystrasza Jillian, ta upuszcza tabletki na poronienie, które upadają daleko od siebie. Kiedy Spencer ją policzkuje, tabletki leżą blisko siebie.

- Kiedy Jillian przesłuchuje kasetę, którą dostała od Shermana, możemy wyraźnie usłyszeć głos ‘kosmity’, lecz później Sherman mówi, że głos ten nie może być słyszany ludzkimi uszami.

- Tańcząc w rytm muzyki z radia, Jillian otwiera drzwi lodówki, na których można dostrzec puszkę bitej śmietany. Ale Jillian bierze puszkę z dolnej półki i odstawia w to samo miejsce, w którym stała poprzednia puszka.

- Kiedy Jillian wyciąga ciasto z lodówki, nie widać niczyich nóg, ale parę sekund później zamyka drzwi I nagle pojawia się Spencer.

Recenzja:

Przeczytaj recenzję filmu

Na forum:

Podyskutuj o filmie tutaj:
Forum HO