Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)Poster:KILLJOY

KILLJOY

KILLJOY

ocena:1
Rok prod.:2000
Reżyser:Craig Ross Jr.
Kraj prod.:USA
Obsada:Dee Dee Austin, Arthur Burghardt, Jamal Grimes
Autor recenzji:Skaldi
Ocena autora:1
Ocena użytkowników:1.29
Głosów:7
Inne oceny redakcji:
Majster - 2
Drachu - 1

Klowny z natury dobre, mające za zadanie rozbawiać ludzi, zostały poddane procesowi przemiany, w złe i mściwe stworzenia. Nie jest to dziwny, czy bezsensowny zabieg, gdyż bakcyl zła tkwi w każdym z nas. Jest to tylko kwestia czasu, zanim się ujawni. Oto historia jednej takiej przemiany. Zapraszam do lektury.

Fabuła filmu sprowadza nas do getta murzyńskiego. Michael, typowe popychadło nie wiedzieć, czemu zaleca się do Monique, dziewczyny miejscowego gangstera Lorenza. Michael Zostaje pobity, po czym w akcie zemsty wzywa Killjoy'a, zabójczego klowna. Killjoy uzyskuje moc dopiero po śmierci Michaela, który zostaje przez przypadek zastrzelony przez zazdrosnego gangstera. Wkrótce na dzielnice podjeżdża dziwny pojazd z lodami, w którym sprzedawcą jest nikt inny, jak sam Killjoy. Zaczynają jeden po drugim znikać kompani Lorenza.

Przyznam się, że jest to najgorszy horror, jaki kiedykolwiek widziałem. Killjoy nie jest w stanie niczym przyciągnąć uwagi widza. Nieszczęśnik, który zdecyduje się oglądnąć ten film będzie pluł sobie w brodę, że nie spędził tego czasu na np. szydełkowaniu lub na innych ciekawszych zajęciach. Postać KillJoy'a, jego wygląd, zachowanie, odzywki, jest jednym wielkim minusem. Efekty specjalne to czysta amatorszczyzna, pięknie widać to, gdy Killjoy zabija Lorenza. Najbardziej jednak rozbawiła mnie scena, gdy Lorenzo strzela z rewolweru kilkanaście razy bez przeładowania - istna paranoja.

Panie i panowie dbając o wasz czas i zdrowie serdecznie odradzam oglądanie tej produkcji. Totalna porażka

Screeny

HO, KILLJOY HO, KILLJOY HO, KILLJOY HO, KILLJOY HO, KILLJOY HO, KILLJOY

Zaloguj się aby móc oddać swój głos na film.
Plusy:

+ brak

Minusy:

- hmm...cały film

Na forum:

Podyskutuj o filmie tutaj: Forum HO

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -