Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)Poster:LEPRECHAUN 2

LEPRECHAUN 2

Karzeł 2

ocena:5
Rok prod.:1994
Reżyser:Rodman Flender
Kraj prod.:USA
Obsada:Warwick Davis, Charlie Heath, Shevonne Durkin, Sandy Baron
Autor recenzji:Mr Filth
Ocena autora:5
Ocena użytkowników:5.54
Głosów:13
Inne oceny redakcji:
Skaldi - 5

...ciąg dalszy przygód obrzydliwego karzełka z Irlandii.

Fabuła filmu jest równie prosta co w części pierwszej. Co prawda, w porównaniu do niej, nie opiera się ona jedynie na nieustannej ucieczce przed "main enemy". Tym razem nasz karzełek postanawia znaleźć sobie partnerkę, z którą spędzi czas, aż do jej śmierci (w końcu on jest nieśmiertelny, a jego wybranka jest tylko człowiekiem). Niestety, na początku filmu plany karła, krzyżuje ojciec panny, która wpadła mu w oko, który , oczywiście, zaraz potem ginie. "Irlandczyk" zmuszony jest czekać kolejne 1000 lat... Dziesięć wieków minęło jak z bicza trzasnął i oto znajdujemy się w dużym amerykańskim mieście. Leprechaun poznaje dziewczynę i porywa ją. Nie podoba się to jednak jej chłopakowi, który postanawia zniweczyć jego plany......

"Leprechaun 2" jest drugą częścią filmu, który moim zdaniem, powinien i Wam przypaść do gustu. Film, który potrafi wprowadzić człowieka w dobry nastrój. Można go określić jako "lekki" horror z niewielką domieszką dowcipu. "Skoczna" muzyka i efekty dźwiękowe stoją na przyzwoitym poziomie. W filmie jednak nie ma się czego bać i to w zasadzie można potraktować jako minus albo plus (zależy, co kto lubi). Ważną rolę odgrywa sama postać Karła, która jest świetnie zrobiona, zresztą sama gra odgrywającego tę postać aktora też jest niezła. Tyczy się to wszystkich wykonawców (szkoda, że i w tej części nie było Jennifer Anniston).

"Leprechaun 2" jest filmem, który ogląda się szybko i przyjemnie. Poza tym jeśli ktoś miał zły dzień, to niech włączy ten film, a humor od razu mu się poprawi (wiem coś o tym ).

Screeny

HO, LEPRECHAUN 2 HO, LEPRECHAUN 2

Zaloguj się aby móc oddać swój głos na film.
Plusy:

+ wprowadza w dobry humor
+ postać karła
+ muzyka

Minusy:

- za krótki
- znikoma ilość krwi

Na forum:

Podyskutuj o filmie tutaj: Forum HO

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -