Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)MY BLOODY VALENTINE 3D

Premiera na świecie:16-01-2009
Premiera w Polsce:06-02-2009
Reżyser:Patric Lussier
Obsada:Jaime King
Jensen Ackles
Betsy Rue
Tom Atkins
Kevin Tighe
Megan Boone
Edi Gathegi
Kerr Smith
Autor recenzji:BartX

Czy naprawdę z radością obejrzycie kolejny remake? I to w dodatku trójwymiarowy, co dotychczas zwiastowało stuprocentowy brak sensownej fabuły?

Nie jestem fanatycznym zwolennikiem horrorowych przeróbek, są jednak wśród nich takie, które przyciągają mnie do kina. I na film Patricka Lussier też się pewnie wybiorę - choćby po to żeby sprawdzić czy nie zepsuł udanego pomysłu sprzed lat i czy udało mu się wreszcie nakręcić pierwszy naprawdę dobry horror. Lussier dał się poznać jako utalentowany montażysta Wesa Cravena (kroił m.in. wszystkie części "Krzyku"), ale jego dorobek reżyserski jak dotąd mną o glebę nie trzepnął (wyreżyserował m.in. "Draculę 2000" i jego dwa sequele).

"My Blood Valentine 3D" ma opowiadać historię górnika, który jako jedyny przeżył wypadek pod ziemią, ale w jego wyniku zapadł w śpiączkę. W rok po zdarzeniu budzi się i krwawo wytłukuje uczestników walentynkowej imprezy, a następnie sam pada trupem. 10 lat później, kiedy do miasteczka powraca facet, który przyczynił się do kopalnianej tragedii sprzed lat, ktoś znów zaczyna czyhać na życie zakochanych młodzian. Czyżby był to powstały z martwych górnik-psychopata?

Z tego co do tej pory widać, zamaskowany morderca z przeróbki wygląda niemal równie uroczo jak ten, którego znamy z oryginału. Oby był to dobry omen. Oby okazało się, że Lussier potrafi nas jednak zdrowo przestraszyć. I oby efekt 3D wywoływał lżejsze bóle głowy niż dotychczas.

Screeny

HO, MY BLOODY VALENTINE 3D HO, MY BLOODY VALENTINE 3D HO, MY BLOODY VALENTINE 3D HO, MY BLOODY VALENTINE 3D

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -