Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)THE UNBORN

Nienarodzony

Premiera na świecie:09-01-2009
Premiera w Polsce:20-03-2009
Reżyser:David S. Goyer
Obsada:Gary Oldman,
Carla Gugino,
Odette Yustman
Autor recenzji:BartX

Bywa, że dusza zmarłej osoby tak bardzo została owładnięta przez zło, że odmawia jej się szansy przekroczenia bram niebios. Musi bez końca błąkać się na granicy światów, desperacko poszukując nowego ciała, w którym mogłaby zamieszkać. I czasami jej się to udaje.

Casey Beldon (Odette Yustman) nienawidzi swojej matki, która porzuciła ją w dzieciństwie. Kiedy jednak zaczynają dziać się wokół niej niewytłumaczalne rzeczy, Casey zaczyna rozumieć powody, dla których odeszła jej matka. Dręczona koszmarami i duchem, który nawiedza ją co rano, dziewczyna musi zwrócić się do jedynej osoby - rabina Sendaka (Gary Oldman) - która jest w stanie ją wyzwolić. Z pomocą Sendaka, Casey odkrywa źródło rodzinnej klątwy tkwiące w przeszłości, w nazistowskich Niemczech - ducha posiadającego zdolność zawładnięcia każdą żywą istotą. Kiedy klątwa zostaje uwolniona, jedyną szansą dla dziewczyny jest zamknięcie drzwi do naszego świata, które zostały siłą otwarte przez kogoś, kto nigdy się nie narodził.

"Nienarodzonego" wyreżyserował David S. Goyer, twórca m.in. "Blade'a" (jako scenarzysta, a w przypadku części 3 także reżyser), "Ghost Ridera" czy "Szatańskich zabawek" (jako scenarzysta).

(na podstawie materiałów reklamowych dystrybutora)

Screeny

HO, THE UNBORN HO, THE UNBORN HO, THE UNBORN HO, THE UNBORN

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -