Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)GOTHIC & LOLITA PSYCHO

Gothic & Lolita Psycho

Premiera na świecie:04-09-2010
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:Go Ohara
Obsada: Rina Akiyama, Ruito Aoyaga, Minami Tsukui, Yourei Yanagi
Autor recenzji:Krzysztof Gonerski
Oficjalna strona:TUTAJ

„Nowa fala” japońskiego gore wciąż ma się dobrze. Podczas zakończonego niecały miesiąc temu festiwalu w Cannes, który jest nie tylko wydarzeniem artystycznym, ale pełni również funkcję największych tragów filmów, promowano najnowszym film Gô Ohary, „Gothic & Lolita Psycho” („Gosurori Shokei-nin”). Jeśli dodam, że w produkcję obrazu Ohary zaangażował się jeden z „ojców chrzestnych” japońskiego body horroru, Yoshihiro Nishimura („Tokyo Gore Police”) wraz ze swoją ekipą oraz specjalista od efektów wizualnych, Tsuyoshi Kazuno („Robo Geisha”, serial „The Ancient Dogoo Girl”) wszystko stanie się jasne. Czeka nas kolejna szalona dawka makabry, groteski i mnóstwa gore.

Reżyser filmu, Gô Ohara zadebiutował w 2008 r. filmem, akcji „Geisha vs Ninja”(2008). Sławę zyskał jednak jako jeden z najlepszych japońskich kaskaderów oraz specjalista od choreografii walk na samurajskie miecze. Jego kunszt mogliśmy podziwiać m.in. w “Death Trance” i „Chanbara Beauty”. W „Gothic & Lolita Psycho” również będzie nam dane zobaczyć wiele krwawych pojedynków z użyciem różnego rodzaju ostrych przedmiotów. Pretekstu do zaprezentowania scen walk dostarcza fabuła, która opowiada o Yuki, zwyczajnej dziewczynie, która mieszka razem z ukochanymi rodzicami. Pewnego razu pięcioosobowy gang napada na dom Yuki, morduje matkę i ciężko rani ojca. Dziewczyna pała żądzą zemsty i przebrana za gothic girl, wyposażona w parasolkę-superbroń ( w zależności od potrzeb może zamienić się w ostrze, wiertło lub karabin maszynow) rozpoczyna krucjatę przeciwko mordercom matki.

W roli głównej wystąpi Rina Akiyama, gravour idol, czy dziewczyna pozująca w bikini w magazynach dla panów. Rina znana również ze swych …pośladków. Japończycy mówią o niej Bishiri no Joo („Królowa Pięknego Tyłka”), zatem rola w filmie daje młodej aktorce szanse na udowodnienie, że nie tylko pośladki są jej mocną stroną. Obok Akiyamy zobaczymy w „Gothic & Lolita Psycho” także: Ruito Aoyagę, Minami Tsukui oraz Yourei Yanagiego.
Premiera filmu planowana jest na 4 września 2010 r..

Poniżej można obejrzeć oficjalny trailer „Gothic & Lolita Psycho” oraz tzw. gag trailer – parodia oryginalnego zwiastuna.

Trailer


Gag Trailer

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -