Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)FOREST PRIMEVAL

Premiera na świecie:19-02-2008
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:Polonia Brothers
Obsada:Dave Fife,
Ken Vansant,
Cindy Wheeler
Shantee Proctor,
Steve Torpy,
Frank Lee Humes
Autor recenzji:BartX
Oficjalna strona:TUTAJ

"Forest Primeval", najnowszy horror braci Polonia (mają już na swoim koncie tak radosne dzieła jak "Night Crawlers", "Feeders" czy "Splatter Beach"), zapowiada się na krwawą, choć tanio przyrządzoną ucztę dla fanów lateksowego horroru z lat 80. Zważywszy, że jest to dzieło niezależne i najwyraźniej wysoce niepoważne, może się okazać, że seans "Primeval Evil" albo przyprawi nas o sentymentalną ekstazę, albo też zmusi nas do wydłubania sobie oczu ze zgryzoty. Ryzyko jest więc poważne - ale który wielbiciel gatunku nie lubi niebezpieczeństw?

O fabule filmu możemy przeczytać takie oto, zachęcające rzeczy: "Skull Mountain staje się epicentrum potężnego trzęsienia ziemi, w wyniku którego zostają uwolnione złowrogie demony. Dwójka łowców skarbów oraz kobieta posiadająca paranormalną więź z wypuszczonym na wolność złem, to jedyne pozostałe przy życiu osoby będące stawić czoła nienasyconym morderczym bestiom, które zamieszkały w pobliskim lesie." Prawda, że brzmi dobrze?

Aby nieco lepiej wiedzieć czego należy się spodziewać po filmie braci Polonia, warto obejrzeć trailer do filmu (na stronie internetowej filmu): obcinane głowy, wymiotowanie krwią, czerwonoskóre potwory i atak czegoś/kogoś na niewinną bohaterkę biorącą akurat relaksujący prysznic, albo zachęcą Was do sięgnięcia po film, albo przekonają Was, że należy o nim jak najszybciej zapomnieć. Jak na razie nie wiadomo niestety czy ścieżka dźwiękowa została zgodnie z duchem lat 80. została w całości skomponowana na keyboardzie Casio - co byłoby oczywiście kolejnym ogromnym plusem.

Warto pamiętać, że firma Tempe Video jak zwykle bardzo starannie przygotowała wydanie filmu na DVD: według zapowiedzi znajdziemy tu zarówno komentarz reżyserów jak i krótki dokument z planu, sceny usunięte oraz galerię plakatów z dotychczasowych dzieł braci Polonia.

Screeny

HO, FOREST PRIMEVAL HO, FOREST PRIMEVAL HO, FOREST PRIMEVAL HO, FOREST PRIMEVAL

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -