Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)Poster:Wzgórza Mają Oczy

Wzgórza Mają Oczy

HILLS HAVE EYES, THE
remake

Reżyser:Alexandre AjaRok prod.:2006

Dystrybutor:Imperial CinePix
Obraz:16:9 panoramiczny, 2,35:1, anamorficzny
Dźwięk:angielski (Dolby Digital 5.1), polski (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1)
Napisy:angielski, polski (lektor), czeski (lektor)
Dodatki:- bezpośredni dostęp do scen
- komentarze audio
- reportaż z realizacji
- teledysk
- zwiastuny
Uwagi: wersja unrated - nieocenzurowana
Ocena użytkowników:--

Opis dystrybutora:
Wzgórza mają oczy to nowa wersja kultowego horroru Wesa Cravena, szokujący dreszczowiec, przerażający widownię na całym świecie, który wynosi strach na zupełnie nowy poziom. Pełna, nieocenzurowana wersja DVD zawiera dodatkowe sceny nie prezentowane w kinach!
Jest to opowieść o Carterach, przeciętnej amerykańskiej rodzinie, którzy wybierają się do Kalifornii. Pośrodku pustkowia, gdzieś w Nowym Meksyku między wzgórzami psuje im się samochód. Okolica ma swoją mroczną tajemnicę. Wiele lat temu na tym terenie była testowana broń jądrowa, w wyniku czego zostały stworzone przedziwnie zmutowane, krwiożercze istoty, które teraz polują na przerażonych Carterów.
Kto obejrzał remake „Hills Have Eyes” w kinie, został pozbawiony pełnego wyrazu kilku scen, które na tym wydaniu DVD prezentowane są w tzw. „pełnej krasie”. Mowa oczywiście o wersji filmu – „unrated”, czyli pozbawionej cenzury nałożonej na film Aji ze względu na brutalne ujęcia, przemoc i wulgarny język. To niewątpliwie pierwszy z plusów wędrujących na konto tego wydawnictwa. Kolejne dwa plusy należą się za dodatki: „Komentarze audio” i „reportaż z realizacji” – obydwa ciekawe i wzbogacające ogólne pojęcie widza o przedsięwzięciu pt. powstawanie filmu „Hills Have Eyes”. Możemy dzięki nim poznać plany i oczekiwania reżysera oraz ich konfrontację na etapie realizacji obrazu. Twórcy odsłaniają ponadto przed nami kilka chwytów, jakie zastosowali na planie zdjęciowym. Następny plus za jakość obrazu i dźwięku, które czynią seans małą ucztą kinomana. Jeszcze jeden plusik dorzucę za teledysk zespołu The Finalist – „Leave the Broken Hearts”; mocna, adekwatna do obrazu Aji muzyka ze zgrabnie wplecionymi kadrami z filmu.

Autor recenzji:mihaugal
Zaloguj się aby móc oddać swój głos na film.
Recenzja:

Przeczytaj recenzję filmu: Dział filmowy

Na forum:

Podyskutuj o filmie tutaj: Forum HO

Ciekawostki:

Zobacz ciekawostki do filmu: Ciekawostki

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -