Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)Poster:REDNECK ZOMBIES

REDNECK ZOMBIES

Wieśniaccy Zombie

ocena:1
Rok prod.:1987
Reżyser:Pericles Lewnes
Kraj prod.:USA
Obsada:Steve Sooy , Anthony Carr
Autor recenzji:Sabbath
Ocena autora:1
Ocena użytkowników:6.63
Głosów:19
Inne oceny redakcji:

Niech ta krótka recenzja będzie przestrogą do wszystkich, którzy sięgną w przyszłości po "Redneck Zombies"...

Z wojskowego jeepa wypada pojemnik z toksyczną substancją, który po chwili wpada w ręce czterech przygłupawych wieśniaków. Mężczyźni, których inteligencja pozostawia wiele do życzenia, uszkadzają pojemnik, po czym wpadają na pomysł by w słoikach sprzedawać jego zawartość. Sami także kosztują dziwnej substancji na skutek czego przemieniają się w krwiożercze zombie. Podobny los spotyka pozostałych mieszkańców, dla których grupa niczego niespodziewających się obozowiczów będzie smakowitą przekąską...

"Redneck Zombies" to typowa dla Tromy tania produkcja, momentami przypominająca amatorsko nakręcone sceny z programu "śmiechu warte". Fabuła jest bez sensu, a debilne teksty, zachowanie i żenująca gra aktorów sprawiają, że oglądanie do końca jest prawdziwą katorgą. Jedyne co może zainteresować to ogromna ilość amatorskich scen gore, które przypominają poziom znany m.in. z filmów typu "Necro Files".

Niestety o filmie nie jestem w stanie napisać niczego dobrego, dlatego też oszczędziłem sobie dłuższego opisywania fabuły i technicznych walorów tej produkcji. Nie polecam go nikomu bo wątpię żeby w naszym kraju znalazł się jakiś miłośnik tak płytkiego kina, co najwyżej swe uznanie może znaleźć wśród miłośników "South Parku" gdyż poziom użytego tu poczucia humoru jest identyczny.

Screeny

HO, REDNECK ZOMBIES HO, REDNECK ZOMBIES HO, REDNECK ZOMBIES HO, REDNECK ZOMBIES

Zaloguj się aby móc oddać swój głos na film.
Plusy:

+ brak

Minusy:

- cały film

Na forum:

Podyskutuj o filmie tutaj: Forum HO

Ciekawostki:

Zobacz ciekawostki do filmu

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -