Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)Poster:Zombie Shooter 2

ZOMBIE SHOOTER 2

Zombie Shooter 2

ocena:6
Producent:Sigma
Wydawca:Software Entertainment
Gatunek:shooter
Tryb gry:Single / Multiplayer
Autor recenzji:Shadock
Ocena autora:6
Ocena użytkowników:8.5
Głosów:2
Inne oceny redakcji:

Mówi się, że nie jest ważne by robić coś wyjątkowego, ważne, by robić jak najlepiej coś co się potrafi. Za wzór tego podejścia możemy postawić ekipę Sigma Team, która po serii shooterów z Alienami w tytule zaczęła serwować podobne tytuły z Zombie. Tak oto w 2009 roku dostaliśmy drugą odsłonę Zombie Shootera.

Fabuła... Hmm, naprawdę jest Wam potrzebna? Zdecydowanie nie. Naszą misją jest eliminacja tysięcy zombie, które rozprzestrzeniły się w okolicach pewnego laboratorium. Zapewne nie przez przypadek. Decydujemy, czy nasz dzielny komandos będzie kobietą czy mężczyzną i przystępujemy do masowej eksterminacji.

Jeśli mieliście styczność z jakimkolwiek produktem Sigma Team wiecie czego się spodziewać. To wciąż bezmyślna strzelanina, w której wrogowie atakują niewielkimi grupami zwiadowczymi – po kilkudziesięciu, grupami zaczepnymi po setce i siłami głównymi od kilkuset do tysiąca. My dysponujemy ponad sześćdziesięcioma rodzajami broni, których możemy użyć przeciwko agresorom. Wszystko to w rzucie izometrycznym, z przyzwoitą grafiką, która jednak nie zmieniła się w ogóle od czasów Zombie Shooter 1 czy Alien Shooter 2. Czy są jakieś zmiany? Podobnie jak w przypadku serii o Alienach, tak tutaj poziom trudności skoczył znacznie do góry, nie wywołując jednak dramatycznych problemów. Nie zapominajmy, ta gra ma dostarczać rozrywki i odstresowywać, nie frustrować. I swe zadanie spełnia znakomicie. Trudno uznać to za zmianę, niemniej, tym razem mamy więcej możliwości zasiąść za sterami/kierownicami pojazdów, które uprzyjemnią krwawą jatkę.

Celem podsumowania, jeśli lubicie gry ambitne, to szukajcie innych. Jeśli zaś graliście w inne części serii, jeśli chcecie sobie poszaleć, bez zbędnego wytężania szarych komórek, a widok tysięcy zombie rozsmarowywanych w posoce przez waszego rozgrzanego do białości gatlinga wywołuje uśmiech na Waszej twarzy... Cóż, to już na pewno tę grę macie.

Screeny

Zaloguj się aby móc oddać swój głos na grę.
Plusy:

- nowe plansze
- jeszcze więcej zombie
- jeszcze więcej broni

Minusy:

- to wciąż bezmyślna strzelanina

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -