Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)BLOODRAYNE

Premiera na świecie:Brak daty premiery
Premiera w Polsce:17-11-2005
Reżyser:Uwe Boll
Obsada:Kristanna Loken
Ben Kingsley
Will Sanderson
Michelle Rodriguez
Matt Davis
Michael Madsen
Udo Kier
Michael Pare
Geraldine Chaplin
Meat Loaf
Autor recenzji:Spike
Oficjalna strona:TUTAJ

Film "BloodRayne", został zrealizowany na podstawie gry Majesco, o tym samym tytule. Jednak wersja kinowa tej historii, ma opowiadać wydarzenia sprzed akcji, z którą mamy do czynienia w tej właśnie grze.

Fabuła "BloodRayne" opowiada historię istoty zwanej dhampir, czyli pół-człowieka, pół-wampira, imieniem Rayne. Rayne została przyjęta i wytrenowana przez pewną tajną agencję, w celu tropienia i likwidowania wszelkich ponadnaturalnych zagrożeń na całym świecie. Mimo, iż Rayne czuje ogromną żądzę krwi, to przezwyciężając ją, szuka zemsty na osobie, która zgwałciła i zamordował jej matkę. Osobą tą jest jej ojciec, Kagan - król wszystkich wampirów.

Osierocona dziewczyna, została wcielona do cyrku dziwadeł, który był jedynym miejscem, gdzie była tolerowana. Rayne nie zdawała sobie sprawy ze swoich prawdziwych umiejętności, do pewnej nocy, gdy po raz pierwszy posmakowała ludzkiej krwi. Opanowana przez żądzę krwi, pod nowym imieniem - BloodRayne, wyruszyła w świat zwalczać wampiry, po to by żywić się ich krwią. Tym samym odmówiła odbierania życia niewinnym.

Na swej drodze spotyka ona Sebastiana i Vladimira - dwóch łowców wampirów, którzy przekonują ja do wstąpienia w szeregi Brimstone Society, aby razem z nimi zajęła się zgromieniem najpotężniejszego, najgroźniejszego i najbardziej złowieszczego wampira, jaki kiedykolwiek kroczył po ziemi, a który również jest ojcem Rayne.

BloodRayne będzie musiała zdobyć również trzy magiczne artefakty, zanim zrobią to wysłannicy jej ojca. Artefakty te dadzą ich właścicielowi moc pogrążenia świata w całkowitych i wiecznych ciemnościach, co spowodowałoby, że wampiry przejęłyby władzę na ziemi.

Screeny

HO, BLOODRAYNE HO, BLOODRAYNE HO, BLOODRAYNE HO, BLOODRAYNE HO, BLOODRAYNE HO, BLOODRAYNE HO, BLOODRAYNE

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -