Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)DRACULA III : LEGACY

Dracula 3

Premiera na świecie:12-07-2005
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:Patric Lussier
Obsada:Jason Scott Lee
Jason London
Rutger Hauer
Roy Scheider
Diane Neal
Autor recenzji:Flaco
Oficjalna strona:TUTAJPatrick Lussier znowu ma nas zamiar uraczyć opowieścią o Drakuli, po dwóch poprzednich częściach: Dracula 2000 (2000) i Dracula II: Ascension (2003). Tym razem zabierze nas do samego legowsika demona - Transylwanii. Gdzie bohaterom filmu przyjdzie stoczyć ostateczny bój z Drakulą.

Historia: Niedaleka przyszłość, znani z poprzedniej cześci Uffizi (Jason Scott Lee) i Luke (Jason London) udają się do Rumunii w celu wyrwania Elizabeth (Diane Neal) z szponów Drakuli. Podczas podróży napotykają reporterkę wiadomości, oraz grupę rebeliantów chcących walczyć z plagą wampirów nawiedzającą ich kraj. W takim składzie wyruszają by ostatecznie zakończyć nędzny żywot Drakuli.

Nie oczekuje niczego dobrego po tej produkcji, mój fatalizm spowodowany jest obejrzeniem dwóch poprzednich filmów P. Lussiera, montażysty filmów Wesa Creavena. Który kredyt zaufania od wytwórni filmowej dostał chyba tylko za objęcie przez W. Cravena opieki nad produkcją jego filmów. Trzecia już wyreżyserowana przez P. Lussiera cześć sagi o Drakuli, zapewne nie wniesie nic nowego do kina "wampirycznego", przemknie bez większego echa przez czytniki DVD (gdyż jest to film skierowany od razu na mały ekran) i nie wejdzie do annałów. Lecz nie będę się tu podejmował oceny filmu, na to będzie czas po premierze.

Screeny

HO, DRACULA III : LEGACY

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -