Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)HELLRAISER: DEADER

Hellraiser: Deader

Premiera na świecie:07-06-2005
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:Rick Bota
Obsada:Doug Bradley
Henry Cavill
Kari Wuhrer
Paul Rhys
Georgina Rylance
Marc Warren
Autor recenzji:Trybek

Hellraiser...słynny wysłannik piekieł znowu powraca by pokazać nam jak wygląda prawdziwy ból. Jest to już 7 część, która tym razem będzie nosić podtytuł "DEADER"

Historia: Pewna dziennikarka brytyjskiej gazety obejrzała kasetę video, na której jest mowa o pewnej sekcie o nazwie Deader. Wyrusza więc do Rumuni aby dowiedzieć się czegoś więcej o niej. Na miejscu owa pani dowiaduje się o kostce, która otwiera bramy piekieł. Przez przypadek dostała się w jej ręce i również przez przypadek ją otworzyła :)

Fabuła jak widać przenosi nas tym razem do odległej Rumuni, swoją drogą ciekawe jak tam znalazła się kostka, ta od otwierania piekła. Po takiej sobie szóstej części, nie liczę zbytnio na jakąś rewolucję. Fabuła nie zachwyca zbytnio, znowu mamy babke, która otwiera kostke i pewnie jako jedyna będzie w stanie powstrzymać Pinheada i resztę. Największą bolączką dwóch ostatnich części było to że, za mało było Pinheada, fajne jak by w tej części to się zmieniło. Można pewnie spodziewać się nowych cenobitów i to chyba w sumie wszystko, ogólnie mówiąc moim zdaniem szykuje się odgrzewany kotlet polany świeżym sosem. Premiera przewidziana jest na rok 2004, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana. Tak na marginesie w produkcji jest także 8 częśc pod tytułem Hellraiser: Hellworld...teraz to już jest przegięcie !!

Screeny

HO, HELLRAISER: DEADER HO, HELLRAISER: DEADER HO, HELLRAISER: DEADER HO, HELLRAISER: DEADER HO, HELLRAISER: DEADER

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -