Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)COCKHAMMER

Premiera na świecie:12-01-2010
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:Kevin Strange
Obsada:Kevin Strange
Katie Deerest
Alexia Bell
Joe Hammerstone
Erik A. Williams
Autor recenzji:BartX
Oficjalna strona:TUTAJ

Kevin Strange, reżyser takich cudów kina niezależnego, jak „Colonel Kill Motherfuckers” (2008) czy „Dead Shit Part 1: The Talisman of Tikinaya” (2007), przygotował kolejny smakowity kąsek dla fanów tego rodzaju produkcji: amatorski horror erotyczny „CockHammer”, który kontynuuje wątki z jego poprzedniego dzieła, „Stiff Jobs” (2009) opowiadającego o przygodach Windgate’a i Wolframa, dwójki utalentowanych morderców ze Strangeville.

Windgate i Wolfram powracają w „CockHammerze”, ale nie są tym razem postaciami pierwszoplanowymi. Najważniejszy wątek filmu dotyczy porwania dwóch cudnych dziewcząt (cóż, kwestia gustu...) przez zboczonego psychopatę CockHammera (w tej roli reżyser filmu we własnej osobie), lubującego się w zjadaniu świeżo odciętych piersi swoich ofiar. Ma mu to pomóc w dwóch sprawach: nakręceniu rewelacyjnego filmu – bo każda zbrodnia jest uwieczniana za pomocą kamery wideo – oraz zdobyciu nadludzkiej mocy. Jedyna nadzieja na ratunek niewinnych dziewcząt w ich wiecznie napalonych chłopakach, którym brak seksu powinien wkrótce przypomnieć, że kogoś w ich otoczeniu brakuje. Choć zanim chłopaki wyruszą na misję odbicia ukochanych, poważnie zastanowią się czy stosunek homoseksualny nie załatwiłby sprawy...

Prawda, że piękny pomysł na film? Tyle tu pozytywnych emocji, że w okresie Walentynek „CockHammera” powinno się obowiązkowo puszczać w telewizji publicznej. Radość dodatkową przynosi staranne wydanie filmu na DVD: mamy tu komentarze twórców, dokument zza kulis filmu i wybór scen nieudanych. Wielbiciele amatorskiego horroru z niespodziewanymi dodatkami erotycznymi, łączcie się i sprawdźcie czym pachnie „CockHammer”! Naprawdę straszne!

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -