Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)RETURN OF THE LIVING DEAD 5:
RAVE TO THE GRAVE

Powrót Żywych Trupów 5

Premiera na świecie:01-01-2005
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:Ellory Elkayem
Obsada:Petere Coyote
Amiee Lynn Chadwick
Cory Hardrick
John Keefe
Jenny Mollen
Autor recenzji:Spike
Oficjalna strona:TUTAJ

Rzadko bywa tak, że jeszcze przed zakończeniem jednej części filmu, kończona jest również druga. Jednak tym razem, twórcy "Return of the Living Dead" części czwartej i piątej, zrobili nam nie lada niespodziankę. Będziemy mogli zapoznać się z tymi dwiema produkcjami w odstępach zaledwie kilku miesięcy. Dal fanów nie tylko świetnej serii "RotLD", ale też dla wszystkich wielbicieli horroru, powinien być to powód do radości. Miejmy tylko nadzieję, że dwie nowe części, dorównają poziomem poprzednikom.

Wujek Charles, sprawca całego zamieszania z poprzedniej części filmu, zostaje zabity przez potwora z jednego ze swoich eksperymentów, podczas nielegalnej próby pozbycia się Trioxynu-5. Tymczasem grupa przyjaciół, która ocalała po wydarzeniach z 'Necropolis', uczy się teraz w collagu i jak widać, to co wówczas przeszli, niczego ich nie nauczyło.

Znajdują oni kontener wypełniony Trioxynem-5 i starają się sprawdzić, co znajduje się w środku. Podczas gdy Julian wraz ze swoją przyjaciółką Jenny podejrzewają, że to może mieć coś wspólnego z eksperymentami ekscentrycznego wuja, to pozostali widzą w tym jedynie możliwość szybkiego zarobku sprzedając ten środek jako zupełnie nowy na rynku narkotyk...

Trioxyn-5 staje się coraz bardziej popularnym środkiem odurzającym wśród młodzieży, która chce dzięki niemu mieć niezapomnianą zabawę podczas nadchodzącego Halloween. I to właśnie w noc duchów zaczyna się prawdziwy horror. Setki balujących nastolatków, nagle zmieniają się w stado żądnych mózgów zombie.

Całe to zajście ma swoją krwawą kulminację podczas olbrzymiego, Halloweenowego przyjęcia zorganizowanego przez Jeremyego, brata Jenny.

Zombie zostają omyłkowo wzięci za Halloweenowych przebierańców... Teraz dopiero zacznie się prawdziwa zabawa!

Screeny

HO, RETURN OF THE LIVING DEAD 5: <br>  RAVE TO THE GRAVE HO, RETURN OF THE LIVING DEAD 5: <br>  RAVE TO THE GRAVE HO, RETURN OF THE LIVING DEAD 5: <br>  RAVE TO THE GRAVE HO, RETURN OF THE LIVING DEAD 5: <br>  RAVE TO THE GRAVE HO, RETURN OF THE LIVING DEAD 5: <br>  RAVE TO THE GRAVE HO, RETURN OF THE LIVING DEAD 5: <br>  RAVE TO THE GRAVE HO, RETURN OF THE LIVING DEAD 5: <br>  RAVE TO THE GRAVE HO, RETURN OF THE LIVING DEAD 5: <br>  RAVE TO THE GRAVE HO, RETURN OF THE LIVING DEAD 5: <br>  RAVE TO THE GRAVE HO, RETURN OF THE LIVING DEAD 5: <br>  RAVE TO THE GRAVE

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -