Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)SATAN'S LITTLE HELPER

Premiera na świecie:06-05-2005
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:Jeff Lieberman
Obsada:Amanda Plummer
Stephen Graham
Alexander Brickel
Katheryn Winnick
Autor recenzji:Spike
Oficjalna strona:TUTAJ

Jeff Liebesman, reżyser takich filmów grozy jak "Squirm", "Blue Sunshine" oraz "Just Before Dawn", po niemal dwóch dekadach nieobecności w świecie horroru, powraca przedstawiając nam swoje najnowsze dzieło - "Satan's Little Helper".

Dziewięcioletni Douglas Whooly (Alexander Brickel) postanawia, że na najbliższe Halloween, przebierze się za głównego bohatera swojej ulubionej gry komputerowej "Statan's Little Helper". Podczas chodzenia po domach i zbierania słodyczy, mały Douglas napotyka na swej drodze tajemniczą postać w przebraniu Szatana (Joshua Anne). Przyciąga ona zainteresowanie chłopca głównie z powodu bardzo ciekawego kostiumu. Dziwny osobnik namawia niczego nie podejrzewającego chłopca, aby na tę noc stał się jego 'małym pomocnikiem'. We dwoje rozpoczynają szaleńczą podróż, rozpętując piekło pośród spokojnej społeczności miasteczka Bell Island. Jednak Douglas zbyt późno orientuje się, że zabawy z jego 'panem', nie są zwykłymi zabawami, a szaleniec pod maską diabła czyha na jego rodzinę.

Senarzysta i reżyser "Satan's Little Helper" - Jeff Lieberman, powraca do horroru po niemal dwudziestu latach nieobecności. Autor, tak jak w poprzednich swoich obrazach, stara się wykorzystać horror do przedstawienia pewnego rodzaju satyry społecznej. Jak powiedział sam Lieberman, chce aby jego publiczność zarówno bała się , jak i śmiała.

Screeny

HO, SATAN'S LITTLE HELPER HO, SATAN'S LITTLE HELPER HO, SATAN'S LITTLE HELPER HO, SATAN'S LITTLE HELPER

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -