Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)SEED OF CHUCKY

Premiera na świecie:12-11-2004
Premiera w Polsce:2005
Reżyser:Don Mancini
Obsada:Brad Dourif
Jennifer Tilly
John Waters
Debbie Lee Carrington
Billy Boyd Redman
Autor recenzji:Majster
Oficjalna strona:TUTAJ

Wreszcie prace nad produkcją piątej części "Laleczki Chucky" dobiegły końca. Film ukaże się na Halloween 2004. Przynajmniej tak podają twórcy. Przy filmie pracuje Ronny Yu, czyli znany fanom horrorów przede wszystkim z poprzedniej części przygód o "laleczkach" oraz z wchodzącego powoli na polskie ekrany kin "Freddy VS Jason".

Historia: Fabuła opiera się głównie na rodzinie lalek, która przeżywa podobne dramaty jak zwykli ludzie. W końcu dochodzi do konfliktu i w świecie lalek wybucha wojna w efekcie czego zobaczymy wiele pojedynków.

Być może fabuła nie wygląda najlepiej, ale według zapewnień twórców dostarczy o wiele więcej wrażeń niż poprzednia część "Bride of Chucky". Warto też zaznaczyć, że piąta część "Laleczki..." będzie debiutem młodego, włoskiego reżysera Dona Mancini, którego idolami byli jeszcze w dzieciństwie Lucio Fulcii i Dario Argento oraz Mario Bava, teraz ona sam będzie mógł spełnić swe marzenia i stanąć w roli pierwszego reżysera (wcześniej nigdy w te roli nie pracował). Zdjęcia robione były w Los Angeles, Hollywood oraz Londynie, a rozpoczęły się w marcu w Rumunii. Cóż widać, że mamy doczynienia z dość poważnym projektem i fani "laleczek" na pewno będą czekać z niecierpliwością na tę produkcję. Jako ciekawostkę dodam, że Don Mancini sam napisał scenariusz no i stanął za kamerą. Tymczasem czekamy, jeszcze tylko ponad 12 miesięcy ;)

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -