Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)EXORCIST: THE BEGINNING

Egzorcysta 4: Początek

Premiera na świecie:20-08-2004
Premiera w Polsce:04-03-2005
Reżyser:Renny Harlin
Obsada:Stellan Skarsgard
Gabriel Mann (I)
Izabella Scorupco
James D'Arcy (I)
Israel Aduramo
Autor recenzji:Majster
Oficjalna strona:TUTAJ

Wiele perypetii było z nowym "Egzorcystą", oj wiele. Jednak teraz wszystko wydaje się być na dobrej drodze i film spokojnie zmierza ku ukończeniu. Poprzedni reżyser Paul Schrader został zwolniony i obecnie jego miejsce zastępuje Renny Harlin.

Historia: Film będzie opowiadał o młodym Ojcu Merrin'nie, który jako jeszcze mało doświadczony ksiądz przybywa z misją do Afryki, gdzie po raz pierwszy spotyka siły zła. Jak się zapewne domyślamy ksiądz będzie walczył z szatanem i demonami.

"Exorcist 4: The Beginning" będzie prequelem pierwszej części, a to oznacza, że poznamy wydarzenia sprzed pierwszej części. Jak zapowiadają twórcy film będzie bardzo poważny i można go zaliczyć do horroru psychologicznego. Oczywiście nie zabraknie też scen strachu i ciarki po plecach nieraz przejdą widzowi po plecach. Film realizowano w Maroko oraz Rzymie. Czekamy, wiąc z wywieszonym jęzorem na prequel "Egzorcysty", bo naprawdę warto. Miejmy nadzieję, że te wszystkie perypetie związane ze zmianą reżysera i aktorów nie wpłyną ujemnie na jakość filmu.

Screeny

HO, EXORCIST: THE BEGINNING HO, EXORCIST: THE BEGINNING HO, EXORCIST: THE BEGINNING HO, EXORCIST: THE BEGINNING HO, EXORCIST: THE BEGINNING

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -