Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)BOY EATS GIRL

Premiera na świecie:2005
Premiera w Polsce:2005
Reżyser:Stephen Bradley
Obsada: Samantha Mumba
David Leon
Laurence Kinlan
Deirdre O'Kane
Sara James
Autor recenzji:Spike
Oficjalna strona:TUTAJ

Jak szalenie złożone są relacje między kobietami a mężczyznami, wie z całą pewnością każdy z nas. Zwłaszcza w okresie dojrzewania, kiedy to przeżywamy swoje pierwsze, wielkie miłości i kiedy szaleją w nas hormony, sprawy wydają się być jeszcze bardziej skomplikowane. Ale co, jeśli w całe to zamieszanie wplączą się żywe trupy...?

Nathan jest siedemnastoletnim chłopakiem zakochanym do szaleństwa w koleżance ze szkoły, Jessice. Problem w tym, że ona nic o tym nie wie, a Nathan nie może zebrać w sobie tyle odwagi by przełamać się i się z nią umówić. Co gorsze, szkolny rozrabiaka i mięśniak, Samson, myśli, że Nathan podrywa jego dziewczynę Cheryl.

Zadania umówienia ze sobą dwójki nastolatków, podejmuje się najlepszy przyjaciel Nathana. Jego plan jednak nie wypala, a dzieję się tak z winy bardzo zaborczego ojca Jessicy. Nathan przekonany, że został wystawiony przez dziewczynę do wiatru na rzecz miejscowego lowelasa, niejakiego Kenetha, zapija się do upadłego we własnym pokoju. I wówczas właśnie dochodzi do tragicznego dla Nathana w skutkach wypadku; Nathan umiera.

Matka Nathana, Grace, nie chce jednak pozwolić odejść swojemu synowi na 'drugą stronę' i postanawia przywrócić go do życia. W tym celu używa ona starej książki VooDoo, którą znalazła w pobliskim kościele. Rytuał udaje się, a Nathan powraca do życia. Po przebudzeniu, chłopak nie różni się zbyt od osoby, którą był przedtem… No może oprócz tego, że nie czuje bólu, nie ma pulsu i odczuwa wielką chęć na skosztowanie ludzkiego mięsa...
Nie tracąc więcej czasu, Nathan czym prędzej wyrusza na szkolną dyskotekę, która właśnie się rozpoczęła. Na miejscu spotyka Samsona, który bynajmniej nie ma przyjacielskich zamiarów. W wyniku bójki, Nathan odgryza swojemu przeciwnikowi ucho. Przerażony tym, co zrobił, ucieka do domu i zamyka się w nim. Samson tym czasem zmienia się w żądnego krwi zombie.... Każdy kolejny ugryziony równieą staje się bezwzględnym żywym trupem. Zaraza żywej śmierci rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie. Zagrożona jest cała dzielnica!

Screeny

HO, BOY EATS GIRL HO, BOY EATS GIRL HO, BOY EATS GIRL HO, BOY EATS GIRL HO, BOY EATS GIRL HO, BOY EATS GIRL

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -