Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)FOG, THE

Premiera na świecie:2005
Premiera w Polsce:10-02-2006
Reżyser:Rupert Wainwright
Obsada: Tom Welling
Maggie Grace
Selma Blair
DeRay Davis
Rade Serbedzija
Autor recenzji:Spike
Oficjalna strona:TUTAJ

W jeden z najpopularniejszych horrorów spod ręki Johna Carpentera, tchnięto nowe życie. Teraz, będziemy mogli rozkoszować się tym świetnym horrorem w zupełnie nowym wydaniu.
Zapraszam na remake tej kultowej produkcji, która w polskich kinach pojawi się na początku przyszłego roku.

W małym miasteczku Antonio Bay, które znajduje się na wybrzeżach północnej Kaliforni w USA, kryje się koszmarna tajemnica. Przerażająca i mroczna siła snuje się pośród gęstej i niezwykle dziwnej mgły, która wydaje się być nie z tego świata. Siła, która terroryzuje mieszkańców spokojnej nadmorskiej miejscowości. Po 100 latach od tragicznej śmierci marynarz na morzu, gdy zatoną żaglowiec, ich duchy powracają do pogrążonego we mgle miasta by pomścić swą śmierć.
Miasto jest spowite mgłą kłamstwa, nieziemskiej tajemnicy i bez litościwej zemsty. Tajemnicy, którą mieszkańcy Antonio Bay będą musieli odkryć... zanim będzie za późno!

"The Fog" jest remakem klasycznego horroru Johna Carpentera o tym samym tytule, który na ekrany kin trafił w 1980r. Na początku, to sam Carpenter miał zająć się odświeżeniem swego własnego filmu, lecz po dłuższym zastanowieniu, postanowił przekazać to zadanie komuś z młodszego pokolenia i komuś, kto jest również fanem gatunku.
Czy taka decyzja była dobrą? No cóż będziemy musieli poczekać, by się o tym przekonać.

Screeny

HO, FOG, THE HO, FOG, THE HO, FOG, THE HO, FOG, THE HO, FOG, THE

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -