Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)CREEPSHOW 3

Creepshow 3

Premiera na świecie:01-01-2007
Premiera w Polsce:2007
Reżyser:Ana Clavell
Obsada:AJ Bowen
Kris Allen
Stephanie Pettee
Emmett McGuire
Ryan Carty
Camille Lacey
Michael Madrid
Ben Pronsky
Bo Kresic
Roy Abramsohn
Susan Schramm
Bunny Gibson
Matt Fromm
Ed Dyer
Elina Madison
Autor recenzji:BartX
Oficjalna strona:TUTAJ

Czy ktoś jest jeszcze zainteresowany tą serią? Część pierwsza to oczywiście klasyk, którego grzech nie znać; część druga, choć rozczarowuje, też jednak cieszy; część trzecia, ostrzegam, została stworzona przez tych samych miłych ludzi, którzy dostarczyli nam niedawno „Day of the Dead 2: Contagium”.

Wygląda na to, że James Dudelson i Ana Clavell postanowili kontynuować prześladowanie biednego George’a Romero i, po rozprawieniu się z „Day of the Dead”, porwali kolejne jego dziecko. Choć jednak kontynuowanie historii o zombie było krokiem obiektywnie rzecz biorąc kontrowersyjnym, tak zabranie się za kolejny „Creepshow” jest, moim zdaniem, usprawiedliwione: to przecież seria wręcz stworzona do przeciągania jej w nieskończoność, a chyba nikt nie liczył już, że wróci do niej sam Romero (zabrakło mu już przecież serca do wyreżyserowania drugiej części).

Creepshow 3 będzie się składał z następujących historii:

„The Radio” jest opowieścią o mężczyźnie, który zaprzyjaźnia się z kupionym z drugiej ręki... radiem. Oczywiście nie zwykłe to radio – można z nim rozmawiać, można poznać dzięki niemu przepis na stanie się bogatym, na pewno będzie też jednak trzeba będzie popełnić dla niego różne nielegalne czyny.

„The Haunted Dog” to film o lekarzu, którego beztroskie zachowanie prowadzi do śmierci pacjenta a następnie nawiedzeń ze strony zmarłego. Istnieje też podejrzenie, że powodem nadnaturalnych wydarzeń są tak naprawdę tabletki, które lekarz sobie aplikuje.

„Professor Dayton’s Wife”: tytułowy profesor jest zaprzysiężonym kawalerem i kawalarzem, więc kiedy oświadcza nagle, że postanowił się ożenić nikt nie chce mu wierzyć. Studenci profesora postanawiają dociec prawdziwych powodów ogłoszonego ożenku.

„Alice”: ojciec szesnastoletniej Alicji dokonuje zakupu pilota, dzięki któremu można zmieniać rzeczywistość – niestety, nie na lepsze...

„Rachel the Call Girl” opowiada o seryjnej morderczyni i dziewczynie na telefon – tytułowej Rachel – która spotyka na swej zbrodniczej drodze niespodziewane wyzwanie: wampira Victora, który szczególnie gustuje właśnie w prostytutkach.

Prawda że żadna z tych fabuł nie brzmi jakoś zaskakująco genialnie? Miejmy nadzieję, że twórcy zaskoczą nas przynajmniej godnymi uwagi efektami specjalnymi czy charakteryzacją – w ich przygotowaniu bierze udział miedzy innymi Greg McDougall, która pracował przy „Seed of Chucky” czy „Wojnie światów”.

Screeny

HO, CREEPSHOW 3 HO, CREEPSHOW 3 HO, CREEPSHOW 3

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -