Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)SIN-JIN SMYTH

Premiera na świecie:2006
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:Ethan Dettenmaier
Obsada:Jonathan Davis
Billy Duffy
Robert Griffith
Jason Hildebrandt
Jacqueline Moore
Lewis Smith
Greg Travis
Richard Tyson
Lee Ving
Kevin Gage
Jeff Conaway
Reb Brown
Reggie Bannister
Jenna Jameson
Roddy "Rowdy" Piper
Autor recenzji:BartX
Oficjalna strona:TUTAJ

Fani zespołu Korn nie odrywają się pewnie od oficjalnej strony filmu "Sin-Jin Smyth" licząc, że każda sekunda może przynieść jakąś nową wzmiankę o ich pupilu. Tak, tak: gra tu Jonathan Davis. Ale nie bójmy się, według pierwszych recenzji gra wyśmienicie. A nie przeszkadza też, że wspierają go tu kultowi Reggie Bannister (seria "Phantasm") i Roddy "Rowdy" Piper ("Oni żyją").

O fabule "Sin-Jin Smytha" wiadomo na razie tylko tyle: 2 listopada, podczas Dnia Zmarłych, dwaj policjanci przewożą tajemniczego więźnia do miasteczka Shin Bone w stanie Kansas. Mężczyzna ten – tytułowy Smyth – wydaje się nie mieć przeszłości, nikt nie zna też jego prawdziwej tożsamości. Z góry wiadomo, że transport więźnia nie obędzie się bez problemów, ponieważ na ten właśnie dzień zapowiadano w Kansas przejście tornada.

Film nie jest jeszcze ukończony ale kilku szczęśliwców zdążyło już zobaczyć jego 50-minutowy wycinek. Co piszą? "Z jednej strony jest bardzo prosty, z drugiej – pełen zaskoczeń", "Podczas gdy innym horrorom zazwyczaj brakuje atmosfery 'Sin-Jin Smyth' ma jej w nadmiarze", "Piper kradnie film pozostałym aktorom choć gra subtelnie, kreując mroczną postać". Wiadomo też, że obsadzony w tytułowej roli Davis nie będzie miał w filmie zbyt dużo do powiedzenia – podobno ma bardzo ograniczoną liczbę kwestii, gra głównie oczami a jego postać jest zawsze filmowana pod niezwykłymi kątami, co ma jej nadawać szczególnej diaboliczności.

Screeny

HO, SIN-JIN SMYTH HO, SIN-JIN SMYTH HO, SIN-JIN SMYTH

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -