Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)CURSED

Przeklęta

Premiera na świecie:25-02-2005
Premiera w Polsce:28-10-2005
Reżyser:Wes Craven
Obsada: Judy Greer
Neve Campbell
Christina Ricci
Kristina Anapau
Scott Baio
James Brolin
Autor recenzji:Trybek
Oficjalna strona:TUTAJ

The Cursed jest to kolejny film o jakże przerażających stworach zwanych potocznie wilkołakami. Znowu niby horror o wilkołakach, pokroju Dog Soldiers lub troche lepszego Underworld ? Tak właśnie sobie myślałem, gdy po raz pierwszy usłyszałem o tym projekcie. Jednak zainteresowała mnie w nim jedna rzecz, a mianowicie reżyser, jest nim twórca Koszmaru z ulicy Wiązów i wielu innych równie dobrych horrorów. Tak mowa tutaj o Wesie Cravenie !!!

Historia: Pewna trójka zupełnie obcych sobie ludzi podczas pełni księżyca zostaje zaatakowana przez wilkołaka. Od tej chwili muszą walczyć o przeżycie przeciwko potworowi.

Fabuła jak widać nie powala wykonaniem, ale jest przejrzysta i jasna. Pamiętam że podczas oglądania Dog Soldiers, w którym to aż roiło się od wilkołaków ani razu się nie wystraszyłem. Mam nadzieje że tutaj filmowcy postawią raczej na jakość, a nie ilość i zamiast setki marnie wykonanych wilkołaków dadzą jednego, ale za to pożądnie wykonanego i strasznego. Jak można się domyśleć akcja będzie działa się w większości w nocy co być może nada filmowi klimatu. Film ogółem zapowiada się raczej dobrze na rewolucje raczej nie ma co liczyć chociaż kto wie.

Screeny

HO, CURSED

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -