Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)HOSTEL PART II

Hostel II

Premiera na świecie:08-06-2007
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:Eli Roth
Obsada:Jay Hernandez
Lauren German
Heather Matarazzo
Bijou Phillips
Vera Jordanova
Roger Bart
Richard Burgi
Jordan Ladd
Autor recenzji:BartX
Oficjalna strona:TUTAJ

Na "Hostel Part II" cieszą się nawet ci, którym pierwsza część nie przypadła do gustu. W końcu tym razem nie mamy już do czynienia z przygodami trzech nudnych facetów: główne role zostaną przejęte przez trzy piękne kobiety...

Bohaterkami drugiego "Hostelu" są Amerykanki studiujące w Rzymie. Kiedy pewnego dnia planują weekendowy wypad, przypadkowo spotykają seksowną modelkę, którą kojarzą ze wspólnych zajęć. Potem mamy podobny chwyt jaki znamy już z oryginału: dziewczyna namawia ich do wybrania się w pewne miejsce, które jest podobno absolutnie odlotowe i "pomoże im się zrelaksować". Jak się domyślamy - nie wszystkie panie ów relaks przeżyją.

Eli Roth wie jak podgrzewać atmosferę wokół filmu. W przypadku pierwszego "Hostelu" skumał się z Tarantino i rozpuścił plotkę, że zobaczymy "najohydniejszy horror świata". W przypadku drugiej części zaczął od wymyślenia ohydnego plakatu i... zdziwił się mocno kiedy cenzura go przepuściła. Tarantino też będzie pewnie dalej reklamował film na prawo i lewo, więc należy się spodziewać kolejnego sukcesu. Czy jest jednak szansa, że Roth nakręci wreszcie świetny film?

"Pierwszy film zaczynał się jak fajna przygoda a kończył jako podróż przez piekło" - mówił reżyser w niedawnym wywiadzie i dodawał, że "tym razem zaczyna się przerażająco i tak już zostaje". To dobra wiadomość dla wszystkich, których nudził długi komediowo-obyczajowy początek oryginału. Tak więc szansa na dobry film jak najbardziej istnieje - ale można się obawiać, że Roth po raz kolejny postawi na brutalność scenariusza raczej niż na logikę, sens i oryginalność.

Zdjęcia do filmu kręcone były w Rzymie, Czechach i na Słowacji. Planowana premiera: 8 czerwca 2007.

Screeny

HO, HOSTEL PART II HO, HOSTEL PART II HO, HOSTEL PART II

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -