Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)THE TRIPPER

Premiera na świecie:20-04-2007
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:David Arquette
Obsada:David Arquette
Courtney Cox-Arquette
Jamie King
Thomas Jane
Balthazar Getty
Lukas Haas
Paul Ruebens
Jason Mewes
Christopher Nelson
Marsha Thomason
Rick Overton
Brad Hunt
Balthazar Getty
Autor recenzji:BartX
Oficjalna strona:TUTAJ

David Arquette, aktor znany z ról w takich filmach jak "Krzyk" czy "Atak pająków", zapragnął stworzyć swój własny horror. Zapowiada się niezła zabawa w starym stylu (Arquette lubuje się w horrorze retro), do tego najwyraźniej nieskażona komercyjnością - film będzie miał premierę w ograniczonej liczbie kin i bardzo możliwe, że wkrótce potem zostanie wydany na DVD.

"The Tripper" rozgrywa się kilkadziesiąt lat temu, podczas festiwalu muzycznego, na który ściągają hipisi z różnych części Stanów Zjednoczonych. Na nieszczęście skrętolubnej młodzieży mpreza ma miejsce w pobliżu lasu, w którym przyczaja się psychopatyczny fan Ronalda Reagana... Jeśli wierzyć plakatom do filmu, młodzi bohaterowie będą zazwyczaj ginęli w wyniku odcięcia głowy siekierą.

W filmie pojawi się parę uznanych nazwisk, zazwyczaj jednak będą to jedynie krótkie "występy gościnne": zobaczymy więc samego Arquette, jego niebrzydką żonę Courtney Cox-Arquette ("Przyjaciele", "Krzyk"), Paula Reubensa (filmowego Pee-Wee) czy Jasona Mewesa (a więc Jaya z filmów Kevina Smitha, którego ostatnio mogliśmy oglądać m.in. w "Feast"). Większe role zarezerwowano dla Thomasa Jane ("Punisher", "Łowca snów"), Balthazara Getty'ego ("Zagubina autostrada") i Lukasa Haasa ("Świadek"), więc nie sposób narzekać, że brak tu ciekawych ekranowych osobowości.

Arquette zapowiada swój film jako "horror polityczny", wygląda więc na to, że nowopowstała wytwórnia Raw Entertainment (utworzona zresztą przez Thomasa Jane) nie ma zamiaru ograniczać się do standardowych slasherów cieszących wyłącznie młodego widza.

Screeny

HO, THE TRIPPER HO, THE TRIPPER HO, THE TRIPPER HO, THE TRIPPER

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -