Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)DEVIL'S REJECTS, THE

Premiera na świecie:22-07-2005
Premiera w Polsce:26-08-2005
Reżyser:Rob Zombie
Obsada:Sid Heig
Bill Moseley
Sheri Moon Zombie
Matthew McGrorey
Leslie Esterbrook
Autor recenzji:Spike
Oficjalna strona:TUTAJ

Kto mógłby przypuszczać, że muzyk pokroju Roba Zombie może wymyślić film tak dobry, że aż wstrząśnie on fundamentami współczesnego horroru? Jednak udało mu się; "House of 1000 Corpses" okazał się wielkim hitem i pozyskał sobie wielu fanów filmów grozy. Lecz jeśli myśleliście, że to koniec, to się grubo myliliście, gdyż nadchodzi od dawna oczekiwany "The Devil's Rejects".

Akcja filmu "The Devil's Reject" rozgrywa się niedługo po wydarzeniach z pierwszej części. Szeryf Jon Wydell, chcąc pomścić zabójstwo swojego brata, bierze prawo we własne ręce. Postanawia wytropić chorą rodzinę Fireflyów. Pomagają mu przy tym dwaj łowcy nagród, którzy samych siebie nazywają 'The Unholy Two' (Nie Święta Dwójka). To doprowadzi do prawdziwie koszmarnych zdarzeń... Szeryf i jego pomocnicy dostają się do domu Fireflyów zabijając przy tym większość członków rodziny. Po wszystkim dom, w którym rozgrywały się na przestrzeni lat te wszystkie okropności, zostaje doszczętnie spalony. Wygląda na to, że koszmar się skończył. Jednak to nieprawda; niektórzy członkowie rodziny przeżyli najazd i teraz chcą dokonać okrutnej vendetty na sprawcy tej rzezi, jego pomocnikach i wszystkich innych, którzy byli w to zamieszani. Otis, Baby i capt. Spaulding rozpoczną więc daleką podróż, która nie skończy się dobrze dla nikogo, kto pojawi się na drodze rodziny Firefly... Podróż pełną morderstw, szaleństwa i zemsty.

Screeny

HO, DEVIL'S REJECTS, THE HO, DEVIL'S REJECTS, THE HO, DEVIL'S REJECTS, THE HO, DEVIL'S REJECTS, THE HO, DEVIL'S REJECTS, THE HO, DEVIL'S REJECTS, THE

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -