Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)LOST BOYS: THE TRIBE

Premiera na świecie:29-06-2008
Premiera w Polsce:Brak daty premiery
Reżyser:P.J. Pesce
Obsada:Corey Feldman
Corey Haim
Jamison Newlander
Angus Sutherland
Autumn Reeser
Tad Hilgenbrink
Tom Savini
Kyle Cassie
Shaun Sipos
Merwin Mondesir
Moneca Delain
Autor recenzji:BartX
Oficjalna strona:TUTAJ

Ponad 20 lat trzeba było czekać na ten sequel! Ale przynajmniej powraca w nim (według najnowszych informacji) najsłynniejszy chłopięcy duet lat 80. - przystojniak Corey Haim i cwaniak Corey Feldman. Niestety plotki o tym, że film ma zostać wprowadzony do kin okazały się nieprawdziwe. "Lost Boys: The Tribe" zostanie wydany w nowej serii DVD Warner Bros.

Jeśli chodzi o fabułę, niespodzianek brak. Ale czy ktoś ich naprawdę oczekiwał? Tym razem akcja będzie się rozgrywała w opanowanym przez wampiry Luna Bay w Kalifornii. Przeprowadzają się tutaj Chris Emerson (Tad Hilgenbrink) oraz jego siostra Nicole (Autumn Reeser) i szybko padają ofiarą krwiopijców. Aby uchronić się przed przemianą w wampiry, będą musieli zasięgnąć rady kogoś, kto wie już co nieco na temat tych istot - a więc znanego z pierwszej części filmu Edgara Froga (Corey Feldman). Nie wyjaśniono dotąd na co dokładnie przyda się tutaj Sam Emerson, czyli bohater Coreya Haima, ale potwierdzono, że sceny z jego udziałem były specjalnie dokręcane już po zakończeniu głównych zdjęć. Jako jedna z wampirzych ofiar wystąpi też Tom Savini (choć niestety to nie on zajmie się charakteryzacją i efektami specjalnymi), a jako przywódca wampirów pojawi się przybrany brat Kiefera Sutherlanda - Angus.

Oczywiście reżyserii sequela nie podjął się twórca oryginału Joel Schumacher, ale specjalista od kontynuacji P.J. Pesce ("Od zmierzchu do świtu 3", "Snajper 3", serial "Wstrząsy"). Zwiastun nie zapowiada niestety nic ponadprzeciętnego, ale przyjemnie zobaczyć znów w akcji Feldmana (Haima wypatrzyć się nie da). Szanse na powtórzenie sukcesu pierwszej części są bardzo niewielkie, ale wypada trzymać kciuki.

Screeny

HO, LOST BOYS: THE TRIBE HO, LOST BOYS: THE TRIBE

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -